Banesë 71m² me #QIRA, Matiqan, afër Shkollës “Mileniumi i Tretë”

250 € /Muaji
Preferuar
Your search results
E gatshme për banim

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 11 Maj, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 71.00 m2

Description

Banesë 71m² me #QIRA, Matiqan, afër Shkollës “Mileniumi i Tretë”

Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati në Matiqan, shumë afër Shkollës “Mileniumi i Tretë”. Banesa ndodhet në katin e katërt dhe është e orientuar nga lindja. Banesa posedon nxemje qendrore me rrymë.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Sallonë me kuzhinë

♦️  2 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 WC

♦️ 1 Ballkon

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 22282
Çmimi: 250 € /Muaji
Sipërfaqja: 71.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
E gatshme për banim
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

Banesë 100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDE...

580 € / Muaji
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Ban ...
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Banesa mund të shfrytëzohet ...
2 2 100.00 m2detajet

Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza

420 € / Muaji
Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza Banesa gjendet në rrugën Muharrem Fejza, në la ...
Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza Banesa gjendet në rrugën Muharrem Fejza, në lagjen Mati 1, tek Super Vi ...
3 2 109.00 m2detajet
Me qira

Banesë Luksoze 130m² me #QIRA, në Aktash në ...

1,500 €
Banesë Luksoze 130m² me #QIRA, në Aktash në IVY Residence Banesa gjendet në Prishtinë në l ...
Banesë Luksoze 130m² me #QIRA, në Aktash në IVY Residence Banesa gjendet në Prishtinë në lagjen Aktash në kompleksi ...
3 2 130.00 m2detajet
Me qira
E gatshme për banim

Banesë 96m² me #QIRA, Dragodan

350 € /Muaji
Banesë 96m² me #QIRA, Dragodan Banesa gjendet në rrugën Eduard Lir në lagjen Dragodan. Ban ...
Banesë 96m² me #QIRA, Dragodan Banesa gjendet në rrugën Eduard Lir në lagjen Dragodan. Banesa është renovuar dhe e ...
2 2 96.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate