Banesë 70 m² me #QIRA, Përballë Ministrisë së Mjedisit , Qendër

450 € /Muaji
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 7 Korrik, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 70.00 m2

Description

Banesë 70 m² me #QIRA, Përballë Ministrisë së Mjedisit , Qendër

Banesa gjendet afër New Born-it, përballë Qeverisë, në Qendër . Banesa mund të shfrytëzohet për banim si dhe për zyre. Banesa ndodhet në katin e katërt dhe është e gatshme për  banim dhe veprimtari.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Kuzhinë

♦️ 3 Dhoma gjumi/pune

♦️ 1 Banjo

♦️ 2 Ballkon

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 22484
Çmimi: 450 € /Muaji
Sipërfaqja: 70.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Nxemje me Termokos

Postime të ngjajshme

Me qira

Banesë 60 m² me #QIRA, Dervisholli Group, Rr...

350 € /Muaji
Banesë 60 m² me #QIRA, Dervisholli Group, Rruga B Banesa gjendet afër rrugës B, 3min nga q ...
Banesë 60 m² me #QIRA, Dervisholli Group, Rruga B Banesa gjendet afër rrugës B, 3min nga qendra tregtare Royall Mal ...
1 1 60.00 m2detajet
Me qira
E gatshme për banim

Banesë 90 m² me #QIRA, Pushkolli Group, Drag...

420 € / Muaji
Banesë 90 m² me #QIRA, Pushkolli Group, Dragodan Banesa gjendet në objektin banesor Pushko ...
Banesë 90 m² me #QIRA, Pushkolli Group, Dragodan Banesa gjendet në objektin banesor Pushkolli Group afër Mini Max, ...
2 2 90.00 m2detajet

Banesë 130m² me #QIRA, Kompleksi Hill Reside...

1,250 € / Muaji
Banesë 130m² me #QIRA, Kompleksi Hill Residence Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në Komp ...
Banesë 130m² me #QIRA, Kompleksi Hill Residence Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në Kompleksin Hill Residence. Ba ...
3 2 130.00 m2detajet

Banesë 100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDE...

580 € / Muaji
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Ban ...
Banesë  100 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Banesa gjendet në Dukagjini Residence. Banesa mund të shfrytëzohet ...
2 2 100.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate