Banesë 70 m² me #QIRA, në Ulpianë

300 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 7 Tetor, 2021
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 70.00 m2

Përshkrimi

Banesë 70 m² me #QIRA, në Ulpianë

Banesa gjendet në lagjen ne Ulpianë tek soliterat . Banesat ndodhet në katin e shtatë dhe është e mobiluar.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

ID e pronës: 21224
Çmimi: 300 € /Muaj
Sipërfaqja: 70.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Kondicioner
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Die...

350 € /Muaj
Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Diellit Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit [më shumë]
Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Diellit Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit tek banesat me tulla të k [më shumë]
1 1 55.00 m2detajet
Bardh Sadiku
E lëshuar

Banesë 60 m² me #QIRA. në rrugën B

270 € /Muaj
Banesë 60 m² me #QIRA. në rrugën B Banesa gjendet në rrugën B përballë Merdian Express ban [më shumë]
Banesë 60 m² me #QIRA. në rrugën B Banesa gjendet në rrugën B përballë Merdian Express banesat me tulla të kuqe. Ba [më shumë]
1 1 60.00 m2detajet
E lëshuar

Banesë 96 m² në #QIRA, mbrapa Royal Mall afë...

270 € /Muaj
Banesë 96 m² në #QIRA, mbrapa Royal Mall Banesa gjendet mbrapa Royal Mall – (Rruga B [më shumë]
Banesë 96 m² në #QIRA, mbrapa Royal Mall Banesa gjendet mbrapa Royal Mall – (Rruga B) . Banesat ndodhet në ka [më shumë]
2 1 96.00 m2detajet

Banesë 66 m² me #QIRA, në Dragodan

300 € /Muaj
Banesë 66 m² me #QIRA, në Dragodan Banesa gjendet në Dragodan afër Komunës së RE. Banesat [më shumë]
Banesë 66 m² me #QIRA, në Dragodan Banesa gjendet në Dragodan afër Komunës së RE. Banesat ndodhet në katin e shtatë [më shumë]
1 1 66.00 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku