Banesë 66.4 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, Mati 1

50,470 €
Preferuar
Your search results
E gatshme për banim
SUPER OFERTË

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 18 Korrik, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 66.40 m2

Description

Banesë 66.4 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, Mati 1

Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati 1” në rrugën “Faton Shabani” apo ndryshe e njohur si rruga “E” e cila ndërlidhë rrugën “C” dhe rrugën “A”. Banesa ka pamje nga jugu dhe ndodhet në katin e  tetë. Banesa është e gatshme për banim.

 

🗺 Shiko objektin dhe lokacionin duke klikuar në linkun në vijim: https://youtu.be/43BK-uy_Rh8

 

Me rëndësi: Kontrata bëhet me Avokat.

 

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Dhomë gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale #toka

ID e pronës: 22514
Çmimi: 50,470 €
Sipërfaqja: 66.40 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
E gatshme për banim

Postime të ngjajshme

E shitur
E gatshme për banim

Banesë 94.46m² në #SHITJE, Prishtina e Re

104,000 €
Banesë 94.46m² në #SHITJE, Prishtina e Re Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në rrugën Beh ...
Banesë 94.46m² në #SHITJE, Prishtina e Re Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në rrugën Behar Begolli. Banesa ka pam ...
3 2 94.46 m2detajet

Banesë 66.4 m² në #SHITJE, Mati 1, (përfshih...

58,000 €
Banesë 66.4 m² në #SHITJE, Mati 1, (përfshihet garazha) Banesa gjendet në objektin “Valoni ...
Banesë 66.4 m² në #SHITJE, Mati 1, (përfshihet garazha) Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati 1” në ...
1 1 66.40 m2detajet
E shitur
E gatshme për banim

Banesë 84m² në #SHITJE, Prishtina e Re, Prim...

88,200 €
Banesë 84m² në #SHITJE, Prishtina e Re, Prime City Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në k ...
Banesë 84m² në #SHITJE, Prishtina e Re, Prime City Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në kompleksin banesor Prime C ...
2 1 84.00 m2detajet
E shitur
E gatshme për banim

Banesë 99m² në #SHITJE, Prishtina e Re, Prim...

103,950 €
Banesë 99m² në #SHITJE, Prishtina e Re, Prime City Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në k ...
Banesë 99m² në #SHITJE, Prishtina e Re, Prime City Banesa gjendet në Prishtinë të Re, në kompleksin banesor Prime C ...
2 2 99.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate