Banesë 64 m² në #SHITJE te 4 Llullat, Prishtinë

89,000 €
Preferuar
Your search results
E gatshme për banim
Ekskluzive

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 11 Korrik, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 64.00 m2

Description

Banesë 64 m² në #SHITJE  te 4 Llullat, Prishtinë

Banesa gjendet në rrugën “Abdurrahman Shala ”, te Xhamia 4 llullat. Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë,në lagjen më të mirë të Prishtinës, me qasje në shumë rrugë. Banesa ndodhet në katin e dytë dhe është e mobiluar me një stil shumë modern. Dyshemet e shtruara me parket dhe nxemja me sistem të ngrohjes Vaillant ne dysheme.

Sqarim: Kontrata bëhet përmes noterit.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Dhomë gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale #toka

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 22503
Çmimi: 89,000 €
Sipërfaqja: 64.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
E gatshme për banim
E mobiluar

Postime të ngjajshme

Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 74m² në #SHITJE, Kompleksi Golden Par...

88,000 €
Banesë 74m² në #SHITJE, Kompleksi Golden Park, në lagjen e Muhaxherëve Banesa gjendet në K ...
Banesë 74m² në #SHITJE, Kompleksi Golden Park, në lagjen e Muhaxherëve Banesa gjendet në Kompleksin Golden Park, rr ...
1 1 74.00 m2detajet
Në shitje
SUPER OFERTË

Banesë 147 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, në P...

Çmimi me marrëveshje
Banesë 147 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, në Pejton, Prishtinë Banesa gjendet në  Qytezën “P ...
Banesë 147 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, në Pejton, Prishtinë Banesa gjendet në  Qytezën “Pejton” në Prishtinë. Bane ...
3 2 147.00 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

55,380 €
Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në ...
Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugë ...
1 1 63.65 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

100,400 €
Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në ...
Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugë ...
3 2 115.40 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate