Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C

55,380 €
Preferuar
Your search results
E gatshme për banim

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 23 Qershor, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 63.65 m2

Description

Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C

Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugën “Faton Shabani” apo ndryshe e njohur si rruga “E” e cila ndërlidhë rrugën “C” dhe rrugën “A”. Banesa ka pamje nga Perëndimi dhe ndodhet në katin e nëntë . Banesa është e gatshme për banim.

Sqarim: Kontrata bëhet përmes noterit.

Sqarim: Banesa posedon edhe garazhën e cila kushton 6000 EUR.

Renditja e banesës:

♦ 1 Dhomë ndenjës

♦ 1 Kuzhinë me tryezë

♦ 1 Dhomë gjumi

♦ 1 Banjo

♦ 1 Ballkon

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

ID e pronës: 22473
Çmimi: 55,380 €
Sipërfaqja: 63.65 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
E gatshme për banim
Parking privat

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 74m² në #SHITJE, Kompleksi Golden Par...

88,000 €
Banesë 74m² në #SHITJE, Kompleksi Golden Park, në lagjen e Muhaxherëve Banesa gjendet në K ...
Banesë 74m² në #SHITJE, Kompleksi Golden Park, në lagjen e Muhaxherëve Banesa gjendet në Kompleksin Golden Park, rr ...
1 1 74.00 m2detajet
Në shitje
SUPER OFERTË

Banesë 147 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, në P...

Çmimi me marrëveshje
Banesë 147 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, në Pejton, Prishtinë Banesa gjendet në  Qytezën “P ...
Banesë 147 m² në #SHITJE, SUPER OFERTË, në Pejton, Prishtinë Banesa gjendet në  Qytezën “Pejton” në Prishtinë. Bane ...
3 2 147.00 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim
Ekskluzive

Banesë 64 m² në #SHITJE te 4 Llullat, Prish...

89,000 €
Banesë 64 m² në #SHITJE  te 4 Llullat, Prishtinë Banesa gjendet në rrugën “Abdurrahm ...
Banesë 64 m² në #SHITJE  te 4 Llullat, Prishtinë Banesa gjendet në rrugën “Abdurrahman Shala ”, te Xhamia 4 l ...
1 1 64.00 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

100,400 €
Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në ...
Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugë ...
3 2 115.40 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate