Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxherëve, Aktash

75,000 €
Preferuar
Your search results
E gatshme për banim

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 27 Maj, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 60.00 m2

Description

Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxherëve, Aktash

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, Aktash. Banesa gjendet në mes të Kompleksit Trio dhe Kompleksit Pika. Banesa ndodhet në një lagje të qetë dhe është në katin e dytë. Banesa ka pamje nga lindja dhe perendimi.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Sallonë me kuzhinë

♦️  1 Dhomë gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Ballkon

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 22411
Çmimi: 75,000 €
Sipërfaqja: 60.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
E gatshme për banim

Postime të ngjajshme

Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

55,380 €
Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në ...
Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugë ...
1 1 63.65 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

100,400 €
Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në ...
Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugë ...
3 2 115.40 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 86.6m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshm...

82,270 €
Banesë 86.6m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Sha ...
Banesë 86.6m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani, në lagjen Mati 1, a ...
2 1 86.60 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 65 m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme...

61,750 €
Banesë 65 m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Shab ...
Banesë 65 m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani, në lagjen Mati 1, af ...
1 1 65.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate