Banesë 50m² NETO në #SHITJE, me #SUPER #OFERTË, në Ulpianë, Prishtinë

64,500 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 24 Gusht, 2021
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 50.00 m2

Përshkrimi

Banesë 50m² NETO në #SHITJE, me #SUPER #OFERTË, në Ulpianë, Prishtinë

Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në lagjen Ulpiana afër Postës. Banesa ka sipërfaqe totale prej 50 m² NETO. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, ka qasje të lehtë për në qytet dhe ka fletë poseduese. Banesa ka dy ballkona, njëri me pamje nga lindja dhe tjetri me pamje perëndimi.

Kati: 4

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Dhoma gjumi

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 2 Ballkona

ID e pronës: 20864
Çmimi: 64,500 €
Sipërfaqja: 50.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Depo
Fletë poseduese

Agjentët tjerë

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Postime të ngjajshme

E shitur

Banesë 123.61m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagj...

148,300 €
Banesë 123.61m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndo [më shumë]
Banesë 123.61m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndodhet në kompleksin “Dukag [më shumë]
3 3 123.61 m2detajet
E shitur

Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagji...

105,800 €
Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndod [më shumë]
Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndodhet në kompleksin “Dukagj [më shumë]
2 2 96.19 m2detajet
E shitur

Banesë 72m² në #SHITJE, Kompleksi Eliksir, M...

78,000 €
Banesë 72m² në #SHITJE, Kompleksi Eliksir, Mati 1, Prishtinë Banesa ndodhet në kompleksin [më shumë]
Banesë 72m² në #SHITJE, Kompleksi Eliksir, Mati 1, Prishtinë Banesa ndodhet në kompleksin Eliksir në lagjen Mati1. [më shumë]
2 1 72.00 m2detajet

Banesë 124.09 m² në #SHITJE, Bregu i Diellit...

107,000 €
Banesë 124.09 m² në #SHITJE, Bregu i Diellit, Prishtinë Banesa në shitje në Bregun e Diell [më shumë]
Banesë 124.09 m² në #SHITJE, Bregu i Diellit, Prishtinë Banesa në shitje në Bregun e Diellit, Prishtinë.Banesa ndod [më shumë]
3 3 124.09 m2detajet

Valmir Sadiku

CEO

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Valmir Sadiku