Banesë 164m² në #SHITJE, afër rrugës B & C

130,000 €
Preferuar
Your search results
E gatshme për banim

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 26 Mars, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 164.00 m2

Description

Banesë 164m² në #SHITJE, afër rrugës B & C

Banesa gjendet afër rrugës B & C, në objektin e ndërtuar nga Alko Group.  Banesa ndodhet në katin e gjashtë dhe është e gatshme për banim. Banesa ka pamje në lindje, jug dhe perendim.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhoma gjumi

♦️ 2 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Hapësirë për shumë qëllime (mund të shndërrohet në dhomë gjumi)

♦️ 2 Ballkona

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱
Agjencion për patundshmëri

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607
🚩www.ruby-ks.com
📮 e-mail: info@ruby-ks.com
📌 Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21968
Çmimi: 130,000 €
Sipërfaqja: 164.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
E gatshme për banim
Ngrohje qendrore

Postime të ngjajshme

Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

55,380 €
Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në ...
Banesë 63.65 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugë ...
1 1 63.65 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

100,400 €
Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në ...
Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugë ...
3 2 115.40 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 86.6m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshm...

82,270 €
Banesë 86.6m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Sha ...
Banesë 86.6m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani, në lagjen Mati 1, a ...
2 1 86.60 m2detajet
Në shitje
E gatshme për banim

Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxher...

75,000 €
Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxherëve, Aktash Banesa gjendet në lagjen e Muhaxhe ...
Banesë 60m² në #SHITJE, në lagjen e Muhaxherëve, Aktash Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, Aktash. Banesa gjen ...
1 1 60.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate