Banesë 130m² me #QIRA, afër shkollës Gjergj Fishta

550 €
Preferuar
Your search results
E gatshme për banim

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 17 Maj, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 130.00 m2

Description

Banesë 130m² me #QIRA, afër shkollës Gjergj Fishta

Banesa gjendet në rrugën Ismail Dumoshi,  afër shkollës “Gjergj Fishta”. Banesa ndodhet në katin e dytë dhe posedon një parking privat (garazh). Banesa ëshë e pajisur me alarm sigurie dhe nxemjen qendrore është me rrymë.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 2 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 2 Ballkon

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱
Agjencion për patundshmëri

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607
🚩www.ruby-ks.com
📮 e-mail: info@ruby-ks.com
📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 21944
Çmimi: 550 €
Sipërfaqja: 130.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Alarm
Ballkon
Depo
E gatshme për banim
E mobiluar
Garazh
Ngrohje qendrore
Parking privat
TV

Postime të ngjajshme

E lëshuar

Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza

420 € / Muaji
Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza Banesa gjendet në rrugën Muharrem Fejza, në la ...
Banesë 109m² me #QIRA, rruga Muharrem Fejza Banesa gjendet në rrugën Muharrem Fejza, në lagjen Mati 1, tek Super Vi ...
3 2 109.00 m2detajet

Banesë 66m² me #QIRA, në lagjen e Muhaxherëv...

450 € / Muaji
Banesë 66m² me #QIRA, në lagjen e Muhaxherëve, Aktash Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherë ...
Banesë 66m² me #QIRA, në lagjen e Muhaxherëve, Aktash Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, Aktash. Banesa gjende ...
1 1 66.00 m2detajet
E lëshuar
E gatshme për banim

Banesë 65m² me #QIRA, afër rrugës C

300 € /Muaji
Banesë 65m² me #QIRA, afër rrugës C Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani (Rruga E), në l ...
Banesë 65m² me #QIRA, afër rrugës C Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani (Rruga E), në lagjen Mati 1, afër rrugës ...
65.00 m2detajet
E lëshuar
E gatshme për banim

Banesë Ekskluzive 95m² me #QIRA, Dragodan

550 € /Muaji
Banesë Ekskluzive 95m² me #QIRA, Dragodan Banesa gjendet në lagjen Arbëria (Dragodan), 2 m ...
Banesë Ekskluzive 95m² me #QIRA, Dragodan Banesa gjendet në lagjen Arbëria (Dragodan), 2 min larg nga Komuna Prisht ...
2 2 95.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate