Banesë 130 m² me #QIRA, në Dragodan

450 € /Muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 30 Shtator, 2021
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 130.00 m2

Përshkrimi

Banesë 130 m² me #QIRA, në Dragodan

Banesa gjendet në Dragodan afër laboratorit AVICENA. Banesat ndodhet në katin e gjashtë dhe është e mobiluar.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 WC

♦️ 1 Depo

♦️ 3 Ballkona

ID e pronës: 20881
Çmimi: 450 € /Muaj
Sipërfaqja: 130.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Enëlarëse
Kondicioner
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Parking publik
TV

Agjentët tjerë

Postime të ngjajshme

Banesë 70 m² me #QIRA, në Ulpianë

300 € /Muaj
Banesë 70 m² me #QIRA, në Ulpianë Banesa gjendet në lagjen ne Ulpianë tek soliterat . Bane [më shumë]
Banesë 70 m² me #QIRA, në Ulpianë Banesa gjendet në lagjen ne Ulpianë tek soliterat . Banesat ndodhet në katin e sh [më shumë]
1 1 70.00 m2detajet

Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Die...

350 € /Muaj
Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Diellit Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit [më shumë]
Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Diellit Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit tek banesat me tulla të k [më shumë]
1 1 55.00 m2detajet
Bardh Sadiku
E lëshuar

Banesë 60 m² me #QIRA. në rrugën B

270 € /Muaj
Banesë 60 m² me #QIRA. në rrugën B Banesa gjendet në rrugën B përballë Merdian Express ban [më shumë]
Banesë 60 m² me #QIRA. në rrugën B Banesa gjendet në rrugën B përballë Merdian Express banesat me tulla të kuqe. Ba [më shumë]
1 1 60.00 m2detajet
E lëshuar

Banesë 96 m² në #QIRA, mbrapa Royal Mall afë...

270 € /Muaj
Banesë 96 m² në #QIRA, mbrapa Royal Mall Banesa gjendet mbrapa Royal Mall – (Rruga B [më shumë]
Banesë 96 m² në #QIRA, mbrapa Royal Mall Banesa gjendet mbrapa Royal Mall – (Rruga B) . Banesat ndodhet në ka [më shumë]
2 1 96.00 m2detajet

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Bardh Sadiku