Banesë 123.61m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim

148,300 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 27 Gusht, 2021
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 123.61 m2

Përshkrimi

Banesë 123.61m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim

Banesa ndodhet në kompleksin “Dukagjini Residence” në Lakrishtë. Banesat është e tipi A  dhe ka sipërfaqe totale prej 123.61 m². Banesa është e gatshme për banim.

Sqarim: Në kuadër të çmimit përfshihet garazha dhe depo.

Kati: 6

Renditja e Banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 2 Banjo

♦️ 1 WC

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20839
Çmimi: 148,300 €
Sipërfaqja: 123.61 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Garazh
Ngrohje qendrore
Parking privat

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Banesë 50m² NETO në #SHITJE, me #SUPER #OFER...

64,500 €
Banesë 50m² NETO në #SHITJE, me #SUPER #OFERTË, në Ulpianë, Prishtinë Banesa gjendet  në r [më shumë]
Banesë 50m² NETO në #SHITJE, me #SUPER #OFERTË, në Ulpianë, Prishtinë Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në la [më shumë]
1 1 50.00 m2detajet
E shitur

Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagji...

105,800 €
Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndod [më shumë]
Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndodhet në kompleksin “Dukagj [më shumë]
2 2 96.19 m2detajet
E shitur

Banesë 72m² në #SHITJE, Kompleksi Eliksir, M...

78,000 €
Banesë 72m² në #SHITJE, Kompleksi Eliksir, Mati 1, Prishtinë Banesa ndodhet në kompleksin [më shumë]
Banesë 72m² në #SHITJE, Kompleksi Eliksir, Mati 1, Prishtinë Banesa ndodhet në kompleksin Eliksir në lagjen Mati1. [më shumë]
2 1 72.00 m2detajet

Banesë 124.09 m² në #SHITJE, Bregu i Diellit...

107,000 €
Banesë 124.09 m² në #SHITJE, Bregu i Diellit, Prishtinë Banesa në shitje në Bregun e Diell [më shumë]
Banesë 124.09 m² në #SHITJE, Bregu i Diellit, Prishtinë Banesa në shitje në Bregun e Diellit, Prishtinë.Banesa ndod [më shumë]
3 3 124.09 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate