Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C

103,860 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 25 Tetor, 2021
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 115.40 m2

Përshkrimi

Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C

Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugën “Faton Shabani” apo ndryshe e njohur si rruga “E” e cila ndërlidhë rrugën “C” dhe rrugën “A”. Banesa ka pamje nga Veri-Lindja dhe ndodhet në katet: 1,6 dhe 7 . Banesa do të jetë e gatshme për banim në dhjetor 2022.

 

Renditja e banesës:

♦ 1 Dhomë ndenjës

♦ 1 Kuzhinë me tryezë

♦ 3 Dhoma gjumi

♦ 2 Banjo

♦ 1 Depo

♦ 1 Ballkon

 

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

 

Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

www.ruby-ks.com

e-mail: info@ruby-ks.com

Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale #toka

ID e pronës: 21262
Çmimi: 103,860 €
Sipërfaqja: 115.40 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Depo
Ngrohje qendrore
Parking publik

Postime të ngjajshme

Në shitje

Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re

73,100 €
Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re. Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa nd [më shumë]
Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re. Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa ndodhet në katin e dytë dhe [më shumë]
2 1 86.00 m2detajet
Në shitje

Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastr...

83,300 €
Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër [më shumë]
Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër Shkollës  “Mileniu [më shumë]
3 1 98.00 m2detajet
Në shitje
TOP

#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² ...

920€ m²
#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² dhe 86m², afër rrugës C, Prishtinë, të gatshme [më shumë]
#SHITEN tri #Banesa me sipërfaqe 59m², 65m² dhe 86m², afër rrugës C, Prishtinë, të gatshme për banim Banesat gjende [më shumë]

Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

72,900 €
Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni [më shumë]
Banesë 81.00 m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati [më shumë]
2 2 81.00 m2detajet

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate