Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër Fivestar Fitness

101,650 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 2 Shtator, 2021
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 107.00 m2

Përshkrimi

Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër Fivestar Fitness

Banesa gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi, në lagjen Arbëria (Dragodan), afër qendrës së fitnesit Fivestar. Banesa ka dy pamje nga rruga kryesore Ahmet Krasniqi dhe nga pjesa e poshtme rruga Vicianum.

Banesa ndodhet në katin e katërt dhe është e gatshme për banim.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 2 Ballkon

 

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱

Agjencion për patundshmëri

 

☎️ Viber – WhatsApp – Mob: 044/607-607

🚩www.ruby-ks.com

📮 e-mail: info@ruby-ks.com

📌 Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

 

All in One!

 

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale #toka

ID e pronës: 21076
Çmimi: 101,650 €
Sipërfaqja: 107.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Ngrohje qendrore

Agjentët tjerë

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Postime të ngjajshme

Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrug...

80,730 €
Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni [më shumë]
Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati [më shumë]
2 2 89.70 m2detajet
Në shitje

Banesë 82.7 m² në #SHITJE, në Kompleksin Par...

70,000 €
Banesë 82.7 m² në #SHITJE, në Kompleksin Park Residence, Prishtina e re Banesa gjendet në [më shumë]
Banesë 82.7 m² në #SHITJE, në Kompleksin Park Residence, Prishtina e re Banesa gjendet në Park Residence, Prishtina [më shumë]
2 1 82.70 m2detajet
Në shitje
SUPER OFERTË

Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtin...

85,000 €
Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtinë Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në l [më shumë]
Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtinë Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në lagjen Ulpiana afër Postës [më shumë]
2 1 72.00 m2detajet
Në shitje

Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagji...

105,800 €
Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndod [më shumë]
Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndodhet në kompleksin “Dukagj [më shumë]
2 2 96.19 m2detajet

Valmir Sadiku

CEO

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Valmir Sadiku