Banesë 107.40m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan

61,200 €
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 18 Gusht, 2021
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 107.40 m2

Përshkrimi

Banesë 107.40m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan

Banesa ndodhet në kompleksin Fidanishtja e cila është bërë shtëpia e ëndrrave për shumë familje. Fidanishtja ju paraqet modelin e radhës, banesë e planifikuar në mënyrë ideale për familjen tuaj.

Kati: 4

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 3 Dhoma gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 1 Depo

♦️ 1 Ballkon

 

Përshkrimi i kompleksit

Arkitektët dhe inxhinierët kanë bashkuar tiparet më të mira të shtëpisë dhe banesës për të krijuar kompleksin Fidanishtja. Kualiteti i ndërtimit dhe hapësirat e gjelbëruara i japin kompleksit frymën e shtëpise, ndonëse të gjithë jetojnë nën kulmin e një objekti si një familje e madhe. Izolimet perfekte dhe materialet më cilësore të përdorura në ndërtimin e kompleksit ju japin juve privatësi, siguri dhe komoditet. Në Fidanishte jeni të izoluar nga zhurmat edhe pse jeni një hap larg qendrës së qytetit.

Hapësira e gjelbërt që paraqet 60% të kompleksit së bashku me këndet e lojërave për femijë ju ofrojnë zgjidhje se ku të kaloni kohën e lirë me familjen apo të vegjlit tuaj. Trotuaret e gjëra dhe parkingjet e mjaftueshme ju mundësojnë lëvizje të lirë dhe siguri për veturat tuaja.

Brenda kompleksit mund të qaseni me kartela, kurse kateve tuaja me dy ashensorët e kompleksit.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hape në Google Maps
ID e pronës: 20918
Çmimi: 61,200 €
Sipërfaqja: 107.40 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Karakteristikat të tjera
Ballkon
Depo
Parking publik
Rrethojë

Agjentët tjerë

Bardh Sadiku

Agjent i shitjes dhe konsulent

Postime të ngjajshme

Në shitje

Banesë 87.09m² në #SHITJE në kompleksin Fida...

48,770 €
Banesë 87.09m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan, e gatshme për banim Banesa [më shumë]
Banesë 87.09m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan, e gatshme për banim Banesa ndodhet në kompleksin Fi [më shumë]
2 1 87.09 m2detajet
Në shitje

Banesë 96.48m² në #SHITJE në kompleksin Fida...

55,950 €
Banesë 96.48m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan Banesa ndodhet në kompleksi [më shumë]
Banesë 96.48m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan Banesa ndodhet në kompleksin Fidanishtja e cila ësht [më shumë]
2 2 96.48 m2detajet
Në shitje

Banesë 88.34m² në #SHITJE në kompleksin Fida...

47,700 €
Banesë 88.34m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan Banesa ndodhet në kompleksi [më shumë]
Banesë 88.34m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan Banesa ndodhet në kompleksin Fidanishtja e cila ësht [më shumë]
2 2 88.34 m2detajet
Në shitje

Banesë 88.34m² në #SHITJE në kompleksin Fida...

51,200 €
Banesë 88.34m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan Banesa ndodhet në kompleksi [më shumë]
Banesë 88.34m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan Banesa ndodhet në kompleksin Fidanishtja e cila ësht [më shumë]
2 2 88.34 m2detajet

Valmir Sadiku

CEO

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Valmir Sadiku