Më shumë detaje +

Më shumë detaje +
We found 0 results. Shiko pronat

Banesë 100 m² me #QIRA, Bregu i Diellit, Prishtinë

400 € /muaj
Preferuar
Your search results

Përmbledhje

  • Përditësuar më:
  • 6 Korrik, 2021
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 100.00 m2

Përshkrimi

Banesë 100 m² me #QIRA, Bregu i Diellit, Prishtinë

Banesa gjendet në rrugën Qamil Bala, në Bregun e Diellit, afër rrugës B dhe Royal Mall. Banesa ka sipërfaqe totale prej 100 m². Banesa është ndërtim i vjetër. Banesa ndodhet në katin e parë dhe është tërësisht e mobiluar.

Renditja e banesës:

♦️ 1 Dhomë ndenjës

♦️ 1 Kuzhinë me tryezë

♦️ 2 Dhomë gjumi

♦️ 1 Banjo

♦️ 2 Ballkon

ID e pronës: 20383
Çmimi: 400 € /muaj
Sipërfaqja: 100.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Karakteristikat të tjera
Ashensor
Ballkon
Enëlarëse
Internet
Kondicioner
Lavatriçe
Ngrohje qendrore
Parking publik

Agjentët tjerë

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Postime të ngjajshme

Banesë 70 m² me #QIRA, në Ulpianë

300 € /Muaj
Banesë 70 m² me #QIRA, në Ulpianë Banesa gjendet në lagjen ne Ulpianë tek soliterat . Bane [më shumë]
Banesë 70 m² me #QIRA, në Ulpianë Banesa gjendet në lagjen ne Ulpianë tek soliterat . Banesat ndodhet në katin e sh [më shumë]
1 1 70.00 m2detajet

Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Die...

350 € /Muaj
Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Diellit Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit [më shumë]
Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Diellit Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit tek banesat me tulla të k [më shumë]
1 1 55.00 m2detajet
Bardh Sadiku

Banesë 66 m² me #QIRA, afër rrugës C

320 € /Muaj
Banesë 66 m² me #QIRA, afër rrugës C Banesa gjendet afër rrugës C tek SCANDINAVIAN CONSTRU [më shumë]
Banesë 66 m² me #QIRA, afër rrugës C Banesa gjendet afër rrugës C tek SCANDINAVIAN CONSTRUCTION. Banesa ndodhet në [më shumë]
1 1 66.00 m2detajet
E lëshuar

Banesë 85 m² me #QIRA, në rrugën B

400 € /Muaj
Banesë 85 m² me #QIRA, në rrugën B afër Viva Fresh Store. Banesa gjendet në rrugën B tek L [më shumë]
Banesë 85 m² me #QIRA, në rrugën B afër Viva Fresh Store. Banesa gjendet në rrugën B tek Loriano. Banesat ndodhet n [më shumë]

Ruby Real Estate

Agjencion për patundshmëri

Më kontaktoni

    Compare Listings

    Ruby Real Estate