Statusi
Depo
Qyteti
Lagjja
Shteti
click to enable zoom
loading...
Nuk është gjetur asnjë rezultat.
open map
Pamja Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Zgjero pamjen Mbrapa Para
Më shumë detaje +
We found 5cc 0 results.

Properties listed in Depo

Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale ...

6,400 € /Muaj
Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group. Depo-ja gjendet në Fushë [më shumë]
Depo 1500 m² me #QIRA, në Zonën Industriale  afër Exlusive Group. Depo-ja gjendet në Fushë Kosovë afër Exlusive Gro [më shumë]
1,500.00 m2detajet

Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan

1,100 € /Muaj
Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan Lokali gjendet në lagjen dragodan tek MINIMAX [më shumë]
Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan Lokali gjendet në lagjen dragodan tek MINIMAX. Lokali ndodhet në pjesë [më shumë]
1 160.00 m2detajet
Me qira

Lokal 190m² me #QIRA, në lagjen Mati 1

750 € /Muaj
Lokal 190m² me #QIRA, në lagjen Mati 1 Lokali gjendet në lagjen Mati 1 afër Viva Fresh Sto [më shumë]
Lokal 190m² me #QIRA, në lagjen Mati 1 Lokali gjendet në lagjen Mati 1 afër Viva Fresh Store dhe rrugës C. Lokali k [më shumë]
2 190.00 m2detajet

Depo 1600m² me #QIRA, Zona Industriale, Pris...

7,600 € / Muaj
Depo 1600m² me #QIRA, Zona Industriale, Prishtinë Depo ndodhet në zonën industriale në Pri [më shumë]
Depo 1600m² me #QIRA, Zona Industriale, Prishtinë Depo ndodhet në zonën industriale në Prishtinë, përballë zyreve t [më shumë]
1,600.00 m2detajet

Depo 770m² me #QIRA, Zona Industriale, Prish...

2,600 € / Muaj
Depo 770m² me #QIRA, Zona Industriale, Prishtinë Depo ndodhet në zonën industriale në Pris [më shumë]
Depo 770m² me #QIRA, Zona Industriale, Prishtinë Depo ndodhet në zonën industriale në Prishtinë, përballë zyreve të [më shumë]
770.00 m2detajet
Listings
Map View

Compare Listings