Statusi
Banesë
Qyteti
Lagjja
Shteti
click to enable zoom
loading...
Nuk është gjetur asnjë rezultat.
open map
Pamja Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Zgjero pamjen Mbrapa Para
Më shumë detaje +
We found 5cc 0 results.

Properties listed in Banesë

E shitur

Banesë 127.5m2 në #SHITJE në kompleksin HAB ...

95,000 €
KOMPLEKSI SHUMËBANESORË HAB-11 ndodhet në rrugën Tirana e cila është rruga më e frekuentua ...
KOMPLEKSI SHUMËBANESORË HAB-11 ndodhet në rrugën Tirana e cila është rruga më e frekuentuar në qytetin e Prizrenit. ...
3 2 127.50 m2detajet

Banesë 102m2 në #SHITJE në kompleksin Alfest...

51,000 €
Banesë 102m2 në #SHITJE në kompleksin Alfest, e gatshme për banim Banesa gjendet në komple ...
Banesë 102m2 në #SHITJE në kompleksin Alfest, e gatshme për banim Banesa gjendet në kompleksin “Alfest” ...
2 2 102.00 m2detajet
E shitur
SUPER OFERTË

Banesë 127.70m2 në SHITJE në Linda Premium R...

115,000 €
Banesë 127.70m2 në SHITJE në Linda Premium Residence në Prishtinë me SUPER OFERTË Banesa g ...
Banesë 127.70m2 në SHITJE në Linda Premium Residence në Prishtinë me SUPER OFERTË Banesa gjendet në kompleksin Lind ...
3 2 127.70 m2detajet
E shitur

Banesë Luksoze Duplex 175m2 në SHITJE në Akt...

2,000 € / m2
Banesa gjendet në Prishtinë në lagjen Aktash në kompleksin “IVY Residence” dhe është e gat ...
Banesa gjendet në Prishtinë në lagjen Aktash në kompleksin “IVY Residence” dhe është e gatshme për banim. Kompleksi ...
4 3 175.00 m2detajet
E shitur
SUPER OFERTË

Banesë 93.43m2 në SHITJE në rrugën Dardania ...

43,900 €
Banesë 93.43m2 në SHITJE në rrugën Dardania në Fushë Kosovë Banesa gjendet në Fushë Kosovë ...
Banesë 93.43m2 në SHITJE në rrugën Dardania në Fushë Kosovë Banesa gjendet në Fushë Kosovë në kompleksin “Pal ...
2 2 93.43 m2detajet
E lëshuar

Banesë 86m² me #QIRA në lagjen Mati 1

350 € / muaj
Banesë 86m²  me #QIRA në lagjen Mati 1 Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani, në lagjen M ...
Banesë 86m²  me #QIRA në lagjen Mati 1 Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani, në lagjen Mati 1, afër rrugës “Muhar ...
2 1 86.00 m2detajet
Listings
Map View

Compare Listings