Statusi
Banesë Duplex
Qyteti
Lagjja
Shteti
click to enable zoom
loading...
Nuk është gjetur asnjë rezultat.
open map
Pamja Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Zgjero pamjen Mbrapa Para
Më shumë detaje +
We found 5cc 0 results.

Properties listed in Banesë Duplex

Në shitje

Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel C...

290,000 €
Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel Center , Qendër Banesa gjendet në Nartel Center [më shumë]
Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel Center , Qendër Banesa gjendet në Nartel Center, Qendër . Banesa ndodhet [më shumë]
202.00 m2detajet

Banesa Duplex 184 m² me #QIRA, në Dragodan, ...

1,350 € /muaj
Banesa Duplex 184 m² me #QIRA, në Dragodan, afër Komunës së Re Banesa Duplex ndodhet në la [më shumë]
Banesa Duplex 184 m² me #QIRA, në Dragodan, afër Komunës së Re Banesa Duplex ndodhet në lagjen e Dragodanit, afër K [më shumë]
3 3 184.00 m2detajet
Në shitje

Banesë Luksoze Duplex 175m2 në SHITJE në Akt...

2,000 € / m2
Banesa gjendet në Prishtinë në lagjen Aktash në kompleksin “IVY Residence” dhe është e gat [më shumë]
Banesa gjendet në Prishtinë në lagjen Aktash në kompleksin “IVY Residence” dhe është e gatshme për banim. Kompleksi [më shumë]
4 3 175.00 m2detajet
Listings
Map View

Compare Listings