Your search results

Pronat në shitje

Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrug...

80,730 €
Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni [më shumë]
Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati [më shumë]
2 2 89.70 m2detajet
Në shitje

Banesë 82.7 m² në #SHITJE, në Kompleksin Par...

70,000 €
Banesë 82.7 m² në #SHITJE, në Kompleksin Park Residence, Prishtina e re Banesa gjendet në [më shumë]
Banesë 82.7 m² në #SHITJE, në Kompleksin Park Residence, Prishtina e re Banesa gjendet në Park Residence, Prishtina [më shumë]
2 1 82.70 m2detajet
Në shitje

Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër F...

101,650 €
Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër Fivestar Fitness Banesa gjendet në rrugën Ahmet [më shumë]
Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër Fivestar Fitness Banesa gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi, në lagjen Arbë [më shumë]
3 1 107.00 m2detajet
2
Në shitje

Shtëpitë në #SHITJE, Mati 1, Rruga A

Shtëpitë në #SHITJE, Mati 1, Rruga A Shiten dy shtëpi, secila me sipërfaqe rreth 300m², të [më shumë]
Shtëpitë në #SHITJE, Mati 1, Rruga A Shiten dy shtëpi, secila me sipërfaqe rreth 300m², të mobiluara. Shtëpitë shtr [më shumë]
6 4 600.00 m2detajet
Në shitje
SUPER OFERTË

Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtin...

85,000 €
Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtinë Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në l [më shumë]
Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtinë Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në lagjen Ulpiana afër Postës [më shumë]
2 1 72.00 m2detajet
Në shitje

Banesë 107.40m² në #SHITJE në kompleksin Fid...

61,200 €
Banesë 107.40m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan Banesa ndodhet në kompleks [më shumë]
Banesë 107.40m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan Banesa ndodhet në kompleksin Fidanishtja e cila ësh [më shumë]
3 2 107.40 m2detajet
Në shitje

Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagji...

105,800 €
Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndod [më shumë]
Banesë 96.19m² në #SHITJE, Kompleksi Dukagjini Residence , e gatshme për banim Banesa ndodhet në kompleksin “Dukagj [më shumë]
2 2 96.19 m2detajet
Në shitje

Banesë 79m² në #SHITJE, rruga Dardania në Fu...

47,000 €
Banesë 79m² në #SHITJE, rruga Dardania në Fushë Kosovë, e mobiluar Banesa gjendet në rrugë [më shumë]
Banesë 79m² në #SHITJE, rruga Dardania në Fushë Kosovë, e mobiluar Banesa gjendet në rrugën kryesore në Fushë Kosov [më shumë]
1 1 79.00 m2detajet
Në shitje
SUPER OFERTË

Banesë 87.70m² në SHITJE në Prishtinë të RE

74,500 €
Banesë 87.70m² në SHITJE në Prishtinë të RE Banesa gjendet në Prishtinë të re dhe është e [më shumë]
Banesë 87.70m² në SHITJE në Prishtinë të RE Banesa gjendet në Prishtinë të re dhe është e ndërtuar nga “Orien [më shumë]
2 2 87.70 m2detajet

Compare Listings