Statusi
Lloji
Qyteti
Veternik
Shteti
click to enable zoom
loading...
Nuk është gjetur asnjë rezultat.
open map
Pamja Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Zgjero pamjen Mbrapa Para
Më shumë detaje +
We found 5cc 0 results.

Properties listed in Veternik

Në shitje

Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik

18,000 € /ARI
Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik Trualli gjendet në Veternik, mbrapa Bau Market-it dhe [më shumë]
Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik Trualli gjendet në Veternik, mbrapa Bau Market-it dhe është shumë afër lagjes & [më shumë]
400.00 m2detajet
E lëshuar

Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër ko...

1,200 € /Muaj
Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër kolegjit Rezonanca Shtëpia gjendet në Veternik, [më shumë]
Shtëpi 210 m² me #QIRA, në Veternik, afër kolegjit Rezonanca Shtëpia gjendet në Veternik, afër kolegjit Rezonanca d [më shumë]
4 3 210.00 m2detajet
Me qira

Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Veternik,  lagjj...

850 € /Muaj
Shtëpi 350 m²  me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2 Shtëpia gjendet në lagjen Marigon [më shumë]
Shtëpi 350 m²  me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2 Shtëpia gjendet në lagjen Marigona 2 në Veternik, afër BAU [më shumë]
3 3 350.00 m2detajet
Me qira

Shtëpi 280 m² me #QIRA, në Veternik, në lagj...

750 € /Muaj
Shtëpi 280 m² + 70 m² terasë me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2 Shtëpia gjendet në [më shumë]
Shtëpi 280 m² + 70 m² terasë me #QIRA, në Veternik,  lagjja Marigona 2 Shtëpia gjendet në lagjen Marigona 2 në Vete [më shumë]
3 3 280.00 m2detajet
Në shitje

Shtëpi  400 m² në #SHITJE, në Veternik, afër...

520,000 €
Shtëpi  400 m² në #SHITJE, në Veternik, afër lagjes NIC Shtëpia gjendet në rrugën “Bekim F [më shumë]
Shtëpi  400 m² në #SHITJE, në Veternik, afër lagjes NIC Shtëpia gjendet në rrugën “Bekim Fehmiu” në Veternik, afër [më shumë]
6 3 400.00 m2detajet
Në shitje

Shtëpi  350m² në #SHITJE, në Veternik, mbrap...

260,000 €
Shtëpi  350m² në #SHITJE, në Veternik, mbrapa Grand Store Shtpëpia gjendet në rrugën “Perm [më shumë]
Shtëpi  350m² në #SHITJE, në Veternik, mbrapa Grand Store Shtpëpia gjendet në rrugën “Permet Vula” në Veternik, mbr [më shumë]
3 3 350.00 m2detajet
Në shitje

Truall 7.7 ARI në #SHITJE në Veternik, afër ...

27,500 € / Ari
Truall 7.7 ARI në #SHITJE në Veternik, afër Gorenjes Toka gjendet në Veternik, afër Gorenj [më shumë]
Truall 7.7 ARI në #SHITJE në Veternik, afër Gorenjes Toka gjendet në Veternik, afër Gorenjes. Sipërfaqja totale ësh [më shumë]
770.00 m2detajet
Me qira

Lokal 1500m2 në #SHITJE përballë banesave te...

1,800 € / m²
Lokal 1500m2 në #SHITJE përballë banesave te Prishtina Stars Lokali gjendet përballë banes [më shumë]
Lokal 1500m2 në #SHITJE përballë banesave te Prishtina Stars Lokali gjendet përballë banesave të Prishtina Stars dh [më shumë]
1,500.00 m2detajet
Me qira

Lokal 120m2 me #QIRA tek rrethi Çagllavicës,...

550 € / Muaj
Lokal 120m2 me #QIRA tek rrethi Çagllavicës, Prishtinë Lokali gjendet afër rrethit të Çagl [më shumë]
Lokal 120m2 me #QIRA tek rrethi Çagllavicës, Prishtinë Lokali gjendet afër rrethit të Çagllavicës, ndodhet në katin [më shumë]
1 120.00 m2detajet
Në shitje

Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik – ...

35,000 € / ARI
Toka gjendet në Veternik, mbrapa Grand Store. Sipërfaqja totale është 4 ari. Toka është e [më shumë]
Toka gjendet në Veternik, mbrapa Grand Store. Sipërfaqja totale është 4 ari. Toka është e pajisur me fletë posedues [më shumë]
400.00 m2detajet
Listings
Map View

Compare Listings