Statusi
Lloji
Qyteti
Te Santea
Shteti
click to enable zoom
loading...
Nuk është gjetur asnjë rezultat.
open map
Pamja Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Zgjero pamjen Mbrapa Para
Më shumë detaje +
We found 5cc 0 results.

Properties listed in Te Santea

Me qira

Banesë 52 m² me #QIRA, në Dardani, Santea

300 € /Muaj
Banesë 52 m² me #QIRA, në Dardani, Santea Banesa gjendet në lagjen Dardani (Santea) . Bane [më shumë]
Banesë 52 m² me #QIRA, në Dardani, Santea Banesa gjendet në lagjen Dardani (Santea) . Banesat ndodhet në katin e pa [më shumë]
1 1 52.00 m2detajet
E lëshuar

Banesë 85m² me #QIRA në lagjen Pejton, te Sa...

300 € / Muaj
Banesë 85m² me #QIRA në lagjen Pejton, te Santea, Prishtinë Banesa gjendet lagjen Pejton, [më shumë]
Banesë 85m² me #QIRA në lagjen Pejton, te Santea, Prishtinë Banesa gjendet lagjen Pejton, te Santea, dhe ka pamje n [më shumë]
2 1 85.00 m2detajet
Listings
Map View

Compare Listings