Statusi
Lloji
Qyteti
Te Royal Mall
Shteti
click to enable zoom
loading...
Nuk është gjetur asnjë rezultat.
open map
Pamja Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Zgjero pamjen Mbrapa Para
Më shumë detaje +
We found 5cc 0 results.

Properties listed in Te Royal Mall

Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Die...

350 € /Muaj
Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Diellit Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit [më shumë]
Banesë 55 m² me #QIRA, në lagjen Bregu i Diellit Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit tek banesat me tulla të k [më shumë]
1 1 55.00 m2detajet
Bardh Sadiku
E lëshuar

Banesë 96 m² në #QIRA, mbrapa Royal Mall afë...

270 € /Muaj
Banesë 96 m² në #QIRA, mbrapa Royal Mall Banesa gjendet mbrapa Royal Mall – (Rruga B [më shumë]
Banesë 96 m² në #QIRA, mbrapa Royal Mall Banesa gjendet mbrapa Royal Mall – (Rruga B) . Banesat ndodhet në ka [më shumë]
2 1 96.00 m2detajet

Banesë 124.09 m² në #SHITJE, Bregu i Diellit...

107,000 €
Banesë 124.09 m² në #SHITJE, Bregu i Diellit, Prishtinë Banesa në shitje në Bregun e Diell [më shumë]
Banesë 124.09 m² në #SHITJE, Bregu i Diellit, Prishtinë Banesa në shitje në Bregun e Diellit, Prishtinë.Banesa ndod [më shumë]
3 3 124.09 m2detajet

Banesë 100 m² me #QIRA, Bregu i Diellit, Pri...

400 € /muaj
Banesë 100 m² me #QIRA, Bregu i Diellit, Prishtinë Banesa gjendet në rrugën Qamil Bala, në [më shumë]
Banesë 100 m² me #QIRA, Bregu i Diellit, Prishtinë Banesa gjendet në rrugën Qamil Bala, në Bregun e Diellit, afër r [më shumë]
2 1 100.00 m2detajet

Banesë 76 m² me #QIRA, në lagjen Mati 1

280 € / Muaj
Banesë 76 m² me #QIRA, në lagjen Mati 1, te Viva Fresh Store Lëshohet banesa me qira në la [më shumë]
Banesë 76 m² me #QIRA, në lagjen Mati 1, te Viva Fresh Store Lëshohet banesa me qira në lagjen Mati 1, mbrapa banes [më shumë]
1 1 76.00 m2detajet

Lokal 125m2 me #QIRA tek rruga B, Prishtinë

1,000 € / Muaj
Lokal 125m2 me #QIRA tek rruga B, Prishtinë Lokali gjendet mbrapa MAXI 24 tek rruga B dhe [më shumë]
Lokal 125m2 me #QIRA tek rruga B, Prishtinë Lokali gjendet mbrapa MAXI 24 tek rruga B dhe është shumë afër Qendrës [më shumë]
1 125.00 m2detajet
Listings
Map View

Compare Listings