Statusi
Lloji
Qyteti
Qendra
Shteti
click to enable zoom
loading...
Nuk është gjetur asnjë rezultat.
open map
Pamja Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Zgjero pamjen Mbrapa Para
Më shumë detaje +
We found 5cc 0 results.

Properties listed in Qendra

Me qira

Banesë 97.8 m² me #QIRA, në Nartel Center

670 € /Muaj
Banesë 97.8 m² me  #QIRA, në Nartel Center Banesa gjendet në Nartel Center afër lagjes Pej [më shumë]
Banesë 97.8 m² me  #QIRA, në Nartel Center Banesa gjendet në Nartel Center afër lagjes Pejton . Banesa ndodhet në k [më shumë]
2 1 97.80 m2detajet

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga [më shumë]
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe [më shumë]
1 65.00 m2detajet

Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir...

430 € /Muaj
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin ̶ [më shumë]
Zyrë 50 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti” Zyra gjendet në Sheshin “Zahir Pajaziti”. [më shumë]
1 50.00 m2detajet
Me qira

Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë

600 € /Muaj
Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restau [më shumë]
Zyrë 60 m² me #QIRA, në Qendër, Prishtinë Zyra gjendet në qendër të Prishtinës afër Restaurant Central dhe New Born [më shumë]
1 60.00 m2detajet
E shitur

Lokal 36 m² në #SHITJE, te QAFA, Prishtinë

70,000 €
Lokal 36 m² në #SHITJE, te QAFA, Prishtinë Lokali gjendet te Qafa në Prishtinë afër Postës [më shumë]
Lokal 36 m² në #SHITJE, te QAFA, Prishtinë Lokali gjendet te Qafa në Prishtinë afër Postës. Lokali ndahet ne dy kat [më shumë]
1 36.00 m2detajet

Zyrë 30 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir...

280 € /Muaj
Zyrë 30 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti”, Prishtinë Zyre-ja gjendet në [më shumë]
Zyrë 30 m² me #QIRA, në Sheshin “Zahir Pajaziti”, Prishtinë Zyre-ja gjendet në Sheshin “Zahir Paj [më shumë]
1 30.00 m2detajet
E lëshuar

Banesë 50m² me #QIRA, Te Kino ABC, Qendër

350 € /Muaj
Banesë 50m² me #QIRA, Te Kino ABC, Qendër Banesa gjendet në  qendër afër stacionit policor [më shumë]
Banesë 50m² me #QIRA, Te Kino ABC, Qendër Banesa gjendet në  qendër afër stacionit policor dhe kino abc. Banesa ndo [më shumë]
1 1 50.00 m2detajet
Me qira

Banesë 102m² me #QIRA, në Nartel Center, Qen...

850 € /Muaj
Banesë EKSLUZIVE 102m² me #QIRA, në Nartel Center, Qendër Banesa gjendet në Nartel Center, [më shumë]
Banesë EKSLUZIVE 102m² me #QIRA, në Nartel Center, Qendër Banesa gjendet në Nartel Center, Qendër. Banesa ndodhet n [më shumë]
2 2 102.00 m2detajet
Në shitje

Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel C...

290,000 €
Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel Center , Qendër Banesa gjendet në Nartel Center [më shumë]
Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel Center , Qendër Banesa gjendet në Nartel Center, Qendër . Banesa ndodhet [më shumë]
202.00 m2detajet
Me qira

Banesë 78m² me #QIRA, Te Kino ABC, Qendër

550 € /Muaj
Banesë 78m² me #QIRA, Te Kino ABC, Qendër Banesa gjendet në  qendër afër stacionit policor [më shumë]
Banesë 78m² me #QIRA, Te Kino ABC, Qendër Banesa gjendet në  qendër afër stacionit policor dhe kino abc. Banesa ndo [më shumë]
Listings
Map View

Compare Listings