Statusi
Lloji
Qyteti
Pejton
Shteti
click to enable zoom
loading...
Nuk është gjetur asnjë rezultat.
open map
Pamja Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Zgjero pamjen Mbrapa Para
Më shumë detaje +
We found 5cc 0 results.

Properties listed in Pejton

Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN, Prishtinë

650 € /Muaj
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e ga ...
Zyre 65 m² me #QIRA, afër NEWBORN Zyre-ja gjendet në rrugën Garibaldi . Zyre-ja është e gatshme për veprimtari dhe ...
1 65.00 m2detajet
E lëshuar

Banesë 97.8 m² me #QIRA, në Nartel Center

670 € /Muaj
Banesë 97.8 m² me  #QIRA, në Nartel Center Banesa gjendet në Nartel Center afër lagjes Pej ...
Banesë 97.8 m² me  #QIRA, në Nartel Center Banesa gjendet në Nartel Center afër lagjes Pejton . Banesa ndodhet në k ...
2 1 97.80 m2detajet
E shitur

Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel C...

290,000 €
Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel Center , Qendër Banesa gjendet në Nartel Center ...
Banesë DUPLEX 202 m² në #SHITJE, në Nartel Center , Qendër Banesa gjendet në Nartel Center, Qendër . Banesa ndodhet ...
202.00 m2detajet
E lëshuar

Objekt 400 m² me #QIRA, në lagjen Pejton

5,000 € / Muaj
Objekt 400 m² me #QIRA, në lagjen Pejton Lëshohet objekti me qira në lagjen Pejton në Pris ...
Objekt 400 m² me #QIRA, në lagjen Pejton Lëshohet objekti me qira në lagjen Pejton në Prishtinë me sipërfaqe totale ...
11 400.00 m2detajet
E lëshuar

Banesë 85m² me #QIRA në lagjen Pejton, te Sa...

300 € / Muaj
Banesë 85m² me #QIRA në lagjen Pejton, te Santea, Prishtinë Banesa gjendet lagjen Pejton, ...
Banesë 85m² me #QIRA në lagjen Pejton, te Santea, Prishtinë Banesa gjendet lagjen Pejton, te Santea, dhe ka pamje n ...
2 1 85.00 m2detajet
Listings
Map View

Compare Listings