Statusi
Lloji
Qyteti
Lagjja Qëndresa
Shteti
click to enable zoom
loading...
Nuk është gjetur asnjë rezultat.
open map
Pamja Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Zgjero pamjen Mbrapa Para
Më shumë detaje +
We found 5cc 0 results.

Properties listed in Lagjja Qëndresa

Në shitje

Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik

18,000 € /ARI
Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik Trualli gjendet në Veternik, mbrapa Bau Market-it dhe [më shumë]
Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik Trualli gjendet në Veternik, mbrapa Bau Market-it dhe është shumë afër lagjes & [më shumë]
400.00 m2detajet

Truall 4.5 ARI në #SHITJE në Veternik –...

18,000 € / ARI
Toka gjendet në Veternik në lagjen Qendresa. Sipërfaqja totale është 4.5 ari. Toka është e [më shumë]
Toka gjendet në Veternik në lagjen Qendresa. Sipërfaqja totale është 4.5 ari. Toka është e pajisur me fletë posedue [më shumë]
450.00 m2detajet
Listings
Map View

Compare Listings