Statusi
Lloji
Qyteti
Dragodan (Arbëri)
Shteti
click to enable zoom
loading...
Nuk është gjetur asnjë rezultat.
open map
Pamja Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Zgjero pamjen Mbrapa Para
Më shumë detaje +
We found 5cc 0 results.

Properties listed in Dragodan (Arbëri)

Në shitje

Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër F...

101,650 €
Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër Fivestar Fitness Banesa gjendet në rrugën Ahmet [më shumë]
Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër Fivestar Fitness Banesa gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi, në lagjen Arbë [më shumë]
3 1 107.00 m2detajet
Në shitje

Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #L...

500,000 €
Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion Shtëpia gjenden në Dragodan afër rreth [më shumë]
Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion Shtëpia gjenden në Dragodan afër rrethit të Dragodanit dhe shum [më shumë]
3 2 350.00 m2detajet

Lokal 120m² me #QIRA, Dragodan, përballë Mer...

600 € /Muaj
Lokal 120m² me #QIRA, Dragodan, përballë Meridian Express Lokal 120m²  në Dragodan, ka poz [më shumë]
Lokal 120m² me #QIRA, Dragodan, përballë Meridian Express Lokal 120m²  në Dragodan, ka pozitë mjaftë të mirë për ve [më shumë]
1 120.00 m2detajet

Lokal 270m² me #QIRA, Dragodan, përballë Mer...

1,500 € /Muaj
Lokal 270m² me #QIRA, Dragodan, përballë Meridian Express Lokali gjindet në Dragodan , për [më shumë]
Lokal 270m² me #QIRA, Dragodan, përballë Meridian Express Lokali gjindet në Dragodan , përballë Meridian Expres dhe [më shumë]
1 270.00 m2detajet

Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MI...

1,200 € /Muaj
Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MINIMAX Shtëpia gjendet në Dragodan afër Kforit [më shumë]
Shtëpi 350 m² me #QIRA, në Dragodan, afër MINIMAX Shtëpia gjendet në Dragodan afër Kforit dhe MINIMAX. Shtëpia  pos [më shumë]
3 2 350.00 m2detajet

Banesë 66 m² me #QIRA, në Dragodan

300 € /Muaj
Banesë 66 m² me #QIRA, në Dragodan Banesa gjendet në Dragodan afër Komunës së RE. Banesat [më shumë]
Banesë 66 m² me #QIRA, në Dragodan Banesa gjendet në Dragodan afër Komunës së RE. Banesat ndodhet në katin e shtatë [më shumë]
1 1 66.00 m2detajet

Banesë 130 m² me #QIRA, në Dragodan

450 € /Muaj
Banesë 130 m² me #QIRA, në Dragodan Banesa gjendet në Dragodan afër laboratorit AVICENA. B [më shumë]
Banesë 130 m² me #QIRA, në Dragodan Banesa gjendet në Dragodan afër laboratorit AVICENA. Banesat ndodhet në katin e [më shumë]
3 2 130.00 m2detajet

Banesë 80 m² në #SHITJE, në Dragodan (Arbëri...

80,000 €
Banesë 80 m² në #SHITJE, në Dragodan (Arbëri) Banesa gjendet në Dragodan (Arbëri)  afër Me [më shumë]
Banesë 80 m² në #SHITJE, në Dragodan (Arbëri) Banesa gjendet në Dragodan (Arbëri)  afër Meridian Express . Banesa n [më shumë]
2 1 80.00 m2detajet

Lokal 150 m² me #QIRA, në Dragodan, Prishtin...

750 € /Muaj
Lokal 150 m² me #QIRA, në Dragodan, Prishtinë Lokali gjendet në lagjen Arbëria(Dragodan) a [më shumë]
Lokal 150 m² me #QIRA, në Dragodan, Prishtinë Lokali gjendet në lagjen Arbëria(Dragodan) afër Albi Market. Lokali n [më shumë]
1 150.00 m2detajet

Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan

1,100 € /Muaj
Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan Lokali gjendet në lagjen dragodan tek MINIMAX [më shumë]
Lokal 160 m² me #QIRA, tek MINIMAX, Dragodan Lokali gjendet në lagjen dragodan tek MINIMAX. Lokali ndodhet në pjesë [më shumë]
1 160.00 m2detajet
Listings
Map View

Compare Listings