Your search results

Më kontaktoni

  My Listings

  All (76)
  Banesë (47)
  Lokal (7)
  Objekt afarist (8)
  PentHouse (1)
  Shtëpi (7)
  Tokë (14)
  Tokë bujqësore (2)
  Zyrë (1)
  Në shitje

  Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër F...

  101,650 €
  Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër Fivestar Fitness Banesa gjendet në rrugën Ahmet [më shumë]
  Banesë 107m² në #SHITJE, në Dragodan, afër Fivestar Fitness Banesa gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi, në lagjen Arbë [më shumë]
  3 1 107.00 m2detajet
  2
  Në shitje

  Shtëpitë në #SHITJE, Mati 1, Rruga A

  Shtëpitë në #SHITJE, Mati 1, Rruga A Shiten dy shtëpi, secila me sipërfaqe rreth 300m², të [më shumë]
  Shtëpitë në #SHITJE, Mati 1, Rruga A Shiten dy shtëpi, secila me sipërfaqe rreth 300m², të mobiluara. Shtëpitë shtr [më shumë]
  6 4 600.00 m2detajet
  Në shitje
  SUPER OFERTË

  Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtin...

  85,000 €
  Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtinë Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në l [më shumë]
  Banesë 72m² në #SHITJE, në Ulpianë, Prishtinë Banesa gjendet  në rrugën Zija Shemsiu, në lagjen Ulpiana afër Postës [më shumë]
  2 1 72.00 m2detajet
  Në shitje

  Truall 80 ARI në #SHITJE në Çagllavicë, #SUP...

  18,000 € / ARI
  Truall 80 ARI në #SHITJE në Çagllavicë, #SUPER LOKACION Trualli gjendet në Çagllavicë dhe [më shumë]
  Truall 80 ARI në #SHITJE në Çagllavicë, #SUPER LOKACION Trualli gjendet në Çagllavicë dhe ka dalje në rrugën kryeso [më shumë]
  800.00 m2detajet
  Në shitje

  Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #L...

  500,000 €
  Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion Shtëpia gjenden në Dragodan afër rreth [më shumë]
  Shtëpi 350m² në #SHITJE, Dragodan, #SUPER #Lokacion Shtëpia gjenden në Dragodan afër rrethit të Dragodanit dhe shum [më shumë]
  3 2 350.00 m2detajet
  Në shitje

  Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik

  18,000 € /ARI
  Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik Trualli gjendet në Veternik, mbrapa Bau Market-it dhe [më shumë]
  Truall 4 ARI në #SHITJE në Veternik Trualli gjendet në Veternik, mbrapa Bau Market-it dhe është shumë afër lagjes & [më shumë]
  400.00 m2detajet

  Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrug...

  80,730 €
  Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni [më shumë]
  Banesë 89.70m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 5” në lagjen “Mati [më shumë]
  2 2 89.70 m2detajet

  Truall 60 ARI me #QIRA, Mati 1, afër rrugës ...

  100 € / ARI
  Truall 60 ARI me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C Lëshohet trualli 60 ARI me qira, në lagjen M [më shumë]
  Truall 60 ARI me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C Lëshohet trualli 60 ARI me qira, në lagjen Mati 1, në rrugën Faton Sh [më shumë]
  6,000.00 m2detajet
  E lëshuar

  Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C...

  600 € / Muaji
  Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C, Prishtinë Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, [më shumë]
  Shtëpi 200m² me #QIRA, Mati 1, afër rrugës C, Prishtinë Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, afër rrugës C në Prishtin [më shumë]
  200.00 m2detajet
  Në shitje

  Banesë 107.40m² në #SHITJE në kompleksin Fid...

  61,200 €
  Banesë 107.40m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan Banesa ndodhet në kompleks [më shumë]
  Banesë 107.40m² në #SHITJE në kompleksin Fidanishtja, në Gjilan Banesa ndodhet në kompleksin Fidanishtja e cila ësh [më shumë]
  3 2 107.40 m2detajet

  Vlerësimi i agjentit

  You need to login in order to post a review

  Compare Listings