Your search results

Më kontaktoni

  My Listings

  All (123)
  Banesë (75)
  Banesë Duplex (3)
  Banesë Garsonjere (2)
  Depo (5)
  Lokal (22)
  Objekt afarist (35)
  PentHouse (2)
  Shtëpi (13)
  Tokë (2)
  Zyrë (20)
  Me qira

  Banesë 52 m² me #QIRA, në Dardani, Santea

  300 € /Muaj
  Banesë 52 m² me #QIRA, në Dardani, Santea Banesa gjendet në lagjen Dardani (Santea) . Bane [më shumë]
  Banesë 52 m² me #QIRA, në Dardani, Santea Banesa gjendet në lagjen Dardani (Santea) . Banesat ndodhet në katin e pa [më shumë]
  1 1 52.00 m2detajet
  Me qira

  Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scand...

  1,100 € /Muaj
  Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën [më shumë]
  Lokal 209 m² me #QIRA, afër rrugës C , Scandinavian Construction Lokali gjendet në rrugën Faton Shabani afër rrugës [më shumë]
  4 209.00 m2detajet
  Me qira

  Shtëpi 219 m² me #QIRA, në lagjen Marigona R...

  1,200 €
  Shtëpi 219m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Res [më shumë]
  Shtëpi 219m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence dhe ka sipërfaqe t [më shumë]
  3 219.00 m2detajet
  Në shitje

  Banesë 86m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme ...

  79,100 €
  Banesë 86m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Shaba [më shumë]
  Banesë 86m² në #SHITJE në Mati 1, e gatshme për banim Banesa gjendet në rrugën Faton Shabani, në lagjen Mati 1, afë [më shumë]
  2 1 86.00 m2detajet

  Banesë 105 m² me #QIRA, në Dragodan

  380 € /Muaj
  Banesë 105 m² me #QIRA, në Dragodan Banesa gjendet në Dragodan tek kompleksi MAB. Banesat [më shumë]
  Banesë 105 m² me #QIRA, në Dragodan Banesa gjendet në Dragodan tek kompleksi MAB. Banesat ndodhet në katin e parë d [më shumë]
  3 1 105.00 m2detajet
  Në shitje

  Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re

  73,100 €
  Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re. Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa nd [më shumë]
  Banesë 86 m² në #SHITJE, në Prishtinën e Re. Banesa gjendet në Prishtinën e Re . Banesa ndodhet në katin e dytë dhe [më shumë]
  2 1 86.00 m2detajet
  Në shitje

  Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastr...

  83,300 €
  Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër [më shumë]
  Banesë 98 m² në #SHITJE, në rrugën Isa Kastrati Banesa gjendet në rrugën Isa Kastrati afër Shkollës  “Mileniu [më shumë]
  3 1 98.00 m2detajet

  Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDEN...

  650 € /Muaj
  Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Zyra gjendet në Dukagjini Residence . Banes [më shumë]
  Zyra 99.83 m² me #QIRA, në DUKAGJINI RESIDENCE Zyra gjendet në Dukagjini Residence . Banesat ndodhet në katin e dym [më shumë]
  2 2 99.83 m2detajet

  Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rru...

  103,860 €
  Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në [më shumë]
  Banesë 115.40m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugë [më shumë]
  3 2 115.40 m2detajet

  Banesë 87.10m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrug...

  78,390 €
  Banesë 87.10m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në [më shumë]
  Banesë 87.10m² në #SHITJE, Mati 1, afër rrugës C Banesa gjendet në objektin “Valoni 6” në lagjen “Mati 1” në rrugën [më shumë]
  2 1 87.10 m2detajet

  Vlerësimi i agjentit

  You need to login in order to post a review

  Compare Listings